כללי

האם ניתן להרוויח כסף מהשקעה בנדל"ן באזור היקר בישראל? צמוד לרמת אביב ג

מבחינה נדל"נית, מדובר לא רק במכרה זהב ששווה מיליארדים, כי אם במתחם מגורים ומשרדים הגדול והקרוב ביותר לבנייה בפועל, הממוקם באזור ביקוש השיא של ישראל.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

על קו התפר שבין רמת השרון לתל אביב, אחת מעתודות הקרקע האיכותיות שבנמצא, אמורה להיבנות שכונת פי גלילות. הקרקע עדיין מוגדרת כקרקע חקלאית, עובדה המציבה את אחוזי התשואה הפוטנציאליים הרבה מעל הממוצע אך במקביל מחייבת הבנה אודות מצבו של השטח ברמת האישורים ולוחות הזמנים.

 מבחינה נדל"נית, מדובר לא רק במכרה זהב ששווה מיליארדים, כי אם במתחם מגורים ומשרדים הגדול והקרוב ביותר לבנייה בפועל, הממוקם באזור ביקוש השיא של ישראל. המתחם ממוקם מדרום מזרח לצומת גלילות, במפגש שבין נתיבי איילון ממזרח, כביש 5 מצפון וכביש החוף (כביש 2) ממערב – מרחק הליכה מחוף הים. הבנייה במתחם צפויה לספק דירות ל9,000- משפחות בתחום רמת השרון, ועוד כ3,000- דירות בתחום תל אביב.

 המתחם הענק שליד גלילות נהנה כמעט מכל פרמטר שהופך נדל"ן לאטרקטיבי – נגישות תחבורתית מקסימלית, קרבה למרכז העיר וקרבה לים. על פי התוכנית, למעלה מ50%- משטחי המתחם יוקצו לשטחים פתוחים, מבני ציבור, כבישים, דרכי גישה ושבילי אופניים. במרכז השכונה יוקם פארק גדול ובו אגם מלאכותי, והמרווחים בין הבניינים יהיו משופעים עצים וצמחייה.

במקביל לבנייה של אלפי יחידות מגורים אמור המתחם החד שלהוות מרכז סחר ועסקים הצפוי המתחם להביא לשינויים מרחיקי לכת במפת התעסוקה והנדל"ן המניב של תל אביב וסביבתה. 700 אלף מ"ר, המיועדים לפי התוכנית לעסקים ולמסחר, צפויים להפוך את המתחם ואת רמת השרון בכלל לשחקן מוביל מול שני אזורי התעסוקה האחרים בסביבה – רמת החי"ל שבמזרח תל אביב ומתחמי המשרדים של הרצליה פיתוח. ההערכה היא כי פתיחת אזור התעסוקה בגלילות, תביא לתחרות בריאה בין מתחמי העסקים שצוינו מעלה ותהווה אלטרנטיבה מרעננת ללקוחות המעוניינים לקבוע עסקיהם באזור.

 כ40%- מהקרקע שייכים לבעלי קרקע פרטיים בבעלות משותפת. חלקם רכשו את הקרקעות לפני מספר עשורים, ולאורך השנים התקיים מסחר של קרקעות פרטיות במתחם, שמחירן זינק עם אישור תכניות הבנייה. אישור התוכניות הפך את המתחם מקרקע ספקולטיבית לקרקע ודאית המיועדת למגורים.

 כיום ניתן לרכוש שטחים המיועדים לבנייה באזור במחירים הנמוכים משמעותית מאלו שיוצעו בעתיד הקרוב. אמנם עדיין לא נתקבלו כל ההיתרים הסופיים והתכנית נמצאת בשלב התכניות המפורטות, אך זוהי ההזדמנות האמתית לבצע רכישה טרם עליית המחירים המשמעותית הצפויה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות

ברוכים הבאים לאתר פרופרטי - פרויקט גלילות החדש

לקוח יקר,

ברוך הבא לאתר פרויקט גלילות החדש  בצפון החדש של תל אביב.

ההשקעות המוצגות באתר זה הינן השקעות בקרקע.

יש לזכור שהשקעה בקרקע היא אמנם השקעה בעלת פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד מועד מימוש ההשקעה המוערך ע"י השמאי בתקן 22 אינו ודאי וייתכנו שינויים במועד המימוש.

השקעה בקרקע אינה מתאימה לכל אדם, ולכל תיק השקעות ומתאימה בעיקר לאלו שיש להם הון נזיל ונכס אחד בבעלותם.

אנחנו בפרופרטי דוגלים בשקיפות מלאה של המידע – בעיניים פקוחות – ועומדים לרשותכם בכל שאלה שתעלה לאורך הדרך.