פרויקטים נוספים

תל אביב מתרחבת. לא תאמינו לאן

על פי התכנית ייבנו 9,000-12,000 יחידות דיור ברובע כולו אשר יתנו מענה למחסור ביחידות הדיור במחוז, וכן ייבנו 700-500 אלף מ"ר תעסוקה ומסחר, ומרכז תחבורתי עם תחנת רכבת. בלב הרובע מתוכנן פארק ירוק המשתרע על מאות דונמים ודומה לסנטרל פארק במרכז מנהטן. הפארק יתחבר לרצף ירוק המתמשך מצומת מורשה ופארק (רצועת הנופש) עד הים במערב. בפארק מתוכנן אגם מלאכותי, שטחים מיוערים, מדשאות נרחבות, מתקני ספורט ונופש, וכן בצמוד – אזור למבני מסחר, למסעדות ולבילוי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

הצפון החדש של תל אביב – רובע גלילות

במינהל מקרקעי ישראל יזמו, אדריכלים בינלאומיים תכננו, העירייה אישרה – כך תיראה תל אביב ב- 2020.

מתעניין בפרויקט רובע גלילות? – לחצ/י כאן
"מיזם רובע גלילות הוא מיזם בהיקף בנייה אדיר, בעל איכותיות ארכיטקטוניות יוצאות דופן. רובע חדשני ותוסס אשר יגרום לתנופה אדירה בסביבתו הקרובה ובמדינת ישראל כולה. אנו עדים לבנייתה של עיר השייכת לעידן החדש בו איכות החיים ואיכות הסביבה מהוות ערך עליון. כל אלה הופכים את פרויקט רובע גלילות לאחד המיזמים החשובים והמשפיעים ביותר מיום תקומתה של מדינת ישראל."(מתוך אתר מינהל מקרקעי ישראל).

מתחם רובע גלילות ממוקם בלב ליבה של המדינה במיקום אסטרטגי במחוז תל אביב בין צירי כבישים ארציים ונגישות מהגבוהה שיש באזור כולו.
שטח התכניות תחום על ידי שכונת רמת אביב ג' מרובע, דרך חיפה (כביש 2) ממערב, כביש 5 מצפון ונתיבי איילון (כביש 20) ממזרח. 

המתחם משתרע על כ-1500 דונמים שערכם הכספי עולה על עשרה מיליארד שקלים. הבעלות ההיסטורית על הקרקע מתחלקת בין המדינה (84 אחוז), קק"ל (3 אחוז) ובעלים פרטיים (13 אחוז).

"מדובר באחת מעתודות הקרקע המרכזיות והמשמעותיות ביותר במדינת ישראל. המיזם האיכותי ביותר והמשמעותי ביותר בגוש דן. עיר העתיד" מסבירים באתר רשות מקרקעי ישראל.

קרקע להשקעה ברובע גלילות הצפון החדש של תל אביב

קרקע להשקעה ברובע גלילות הצפון החדש של תל אביב – פרויקט חברת פרופרטי- נדל"ן בעיניים פקוחות – 03-5585885

שטחי הבנייה יעלו על 2 מיליון מטרים רבועים, להמחשת גודלו של האיזור – ניתן להשוות אותו לרובע מנהטן, או לעיר העתיקה בירושלים.

תחום הפרויקט כולל שתי תכניות:
* תכנית תא/2812 – רובע גלילות רובע בתחום תל אביב
* תכנית רש/ 800- רובע מגורים ותעסוקה בתחום רמת השרון

מתעניין בפרויקט רובע גלילות? – לחצ/י כאן

על פי התכנית ייבנו 9,000-12,000 יחידות דיור ברובע כולו אשר יתנו מענה למחסור ביחידות הדיור במחוז, וכן ייבנו 700-500 אלף מ"ר תעסוקה ומסחר, ומרכז תחבורתי עם תחנת רכבת.

בלב הרובע מתוכנן פארק ירוק המשתרע על מאות דונמים ודומה לסנטרל פארק במרכז מנהטן. הפארק יתחבר לרצף ירוק המתמשך מצומת מורשה ופארק (רצועת הנופש) עד הים במערב.

בפארק מתוכנן אגם מלאכותי, שטחים מיוערים, מדשאות נרחבות, מתקני ספורט ונופש, וכן בצמוד – אזור למבני מסחר, למסעדות ולבילוי.

בתחומי התכנית מתוכננת טיילת עירונית שלאורכה יתפרסו שטחי מסחר, מסעדות ובתי קפה וכן פונקציות של בידור ותרבות, אשר ישרתו את אוכלוסיית המועסקים והמתגוררים בתחומי התכנית באופן שיבטיח פעילות ״חיה״ לאורך כל שעות היממה.

גובה המבנים באזורי העסקים והמגורים צפוי להגיע עד 30-40 קומות.

כל  שטחי החנייה במתחם יהיו במפלסים תת־קרקעיים אשר גגותיהם ינוצלו כשטחי פיתוח וגינון או  לבינוי עליון. מערך תנועת הרכב במתחם המתוכנן מבוסס על טבעת ראשית חד-סטרית העוברת בהיקף המתחם הבנוי. הטבעת מתחברת אל כל הדרכים המגיעות למתחם וממנה. כל התנועה הפנימית תיעשה ללא צמתים וללא רמזורים.

אזורי המגורים במתחם פי גלילות פרוסים מצפון ומרובע לאזור המרכזי. הם מאופיינים בבניינים גבוהים המקושרים ביניהם עם בניינים נמוכים. אזורי העסקים ימוקמו במתחם לאורך הציר המרכזי. ציר זה מתקשר במזרחו אל תחנת רכבת פרברים בנתיבי אילון שבו תוקם בעתיד תחנת רכבת של מערכת הסעה המונית (מטרו). הציר המרכזי אמור להיות אזור פתוח מגונן, עם שדרות עצים, רחבות, כיכרות, בריכות נוי, פסלים, מדשאות, בתי קפה ואולמות בידור. בין מבני המסחר או  מעליהם  מתרוממים  בנייני  משרדים יחד עם בניינים משולבים שבהם הקומות העליונות מיועדות למגורים.

על פי התכנית המוצעת, יתגוררו  במתחם כ־60  אלף נפש. רובע עירוני מגוון, חי ותוסס. ממש עיר דמוית כיכר בפאתי העיר תל- אביב. תכנון זה יתן מענה לדיור בתכנון ירוק ומתקדם שיתאים לעשרות השנים הבאות.

"משקיעים זריזים ששמעו על התוכנית של מנהל מקרקעי ישראל הקדימו ורכשו לעצמם חלקת קרקע במתחם. זאת מתוך ההבנה כי ככל שהתוכנית תתקדם ותתממש – ערך הקרקע יעלה ויצמח." אומר תומר עמר מבעלי חברת פרופרטי – נדל"ן בעיניים פקוחות, העוסקת בשיווק קרקעות במתחם.
מתעניין בפרויקט רובע גלילות? – לחצ/י כאן

צפו בסיור שלנו בשטח תכנית רובע גלילות הצפון החדש של תל אביב – קרקע להשקעה בצפון החדש

צפו בסרטון מנהל מקרקעי ישראל קרקעות בפי גלילות

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest

השאר תגובה

כתבות נוספות

ברוכים הבאים לאתר פרופרטי - פרויקט גלילות החדש

לקוח יקר,

ברוך הבא לאתר פרויקט גלילות החדש  בצפון החדש של תל אביב.

ההשקעות המוצגות באתר זה הינן השקעות בקרקע.

יש לזכור שהשקעה בקרקע היא אמנם השקעה בעלת פוטנציאל לתשואה גבוהה במיוחד מועד מימוש ההשקעה המוערך ע"י השמאי בתקן 22 אינו ודאי וייתכנו שינויים במועד המימוש.

השקעה בקרקע אינה מתאימה לכל אדם, ולכל תיק השקעות ומתאימה בעיקר לאלו שיש להם הון נזיל ונכס אחד בבעלותם.

אנחנו בפרופרטי דוגלים בשקיפות מלאה של המידע – בעיניים פקוחות – ועומדים לרשותכם בכל שאלה שתעלה לאורך הדרך.